RSSfacebooktwitter

* برای مشاهده لیست قیمت هاایمیل خود را وارد نمایید، بلافاصله لینک ورود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تماس با ما
رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 
اولین نگارش در 29 اسفند 1392
تاریخ انتشار 29 اسفند 1392
چاپ

حوضچه شستشوی پرک پت در این تجهیزات با استفاده از آب مواد را بر حسب چگالی آنها جدا از هم می کند. مخزن جدا سازی شناور( ته نشین ساز) مخزن بزرگیاست که از آب با چگالی 1 گرم بر سانتی متر مکعب پر می شود.

اساس کاربرد مخزن جدا سازی شناور( ته نشین ساز) به این صورت است که مواد مخلوط  با چگالی مختلف به آن اضافه می شود، موادی که چگالی آنها بیشتر از 1 گرم بر سانتی متر است به داخل آب رفته و آنهائی که کمتر از چگالی آب هستند روی آب شناور می مانند.

استفاده از مخزن جدا سازی شناور – ته نشین ساز - در بازیافت PP - PE – PET بسیار مفید است. به صورتی که فیلم های PP-PE با چگالی در حدود 0.93 گرم بر سانتی متر مکعب داشته باشند، در سطح آب شناور می مانند در حالی که مواد دیگر از قبیل سنگ و شیشه در ته مخزن، ته نشین شده و از آنجا به وسیله سیستم انتقال دهنده خارج می شود .

 برای جدا سازی بطری های پت (پِت) pet  با چگالی بیشتر از 1 گرم بر سانتی متر مکعب از سایر مواد، مخلوط مواد در مخزن ریخته می شود در این مخزن پت در آب غرق می شود، در حالی که درپوش ها و لیبل ها که از پت ساخته نشده و سبکتراند در سطح آب باقی می مانند زمانی که پرک ها (دانه های خرد شده در دستگاه آسیاب) وارد مخزن جدا کننده می شود توپی هایی که برای این منظور طراحی کرده ایم مواد داخل آب را به سمت جلو حرکت می دهند . در حالت ایده آل، ما می خواهیم مواد در داخل آب به مدت طولانی خیس شوند ، این کار نه تنها به ما اجازه می دهد تا مواد را بیشتر تمیز کنیم بلکه مطمئن خواهیم شد که زمان کافی برای ته نشین شدن مواد در ته مخزن وجود دارد .