RSSfacebooktwitter

* برای مشاهده لیست قیمت هاایمیل خود را وارد نمایید، بلافاصله لینک ورود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تماس با ما
رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 
اولین نگارش در 29 اسفند 1392
تاریخ انتشار 29 اسفند 1392
چاپ

خشک کن حرارتی

خشک کن حرارتی یک راه جالب برای گرفتن رطوبت از طریق هیدراسیون است. دستگاه خشک کن مستمر با طراحی منحصر به فرد آن برای خط شستشوی PE– PET پس از دستگاه آب گیری قرار میگیرد. خشک کن حرارتی به یک جدا کننده سیلیکون متصل است که مرحله نهائی و اصلی در کاهش رطوبت به زیر 3 درصد می باشد.

سیستم کار به این صورت است که: در خشک کن حرارتی مانند سِشوار از هوای گرم برای خشک کردن مواد پلاستیکی استفاده می شود، پس از آب گیری، مواد پلاستیکی بوسیله یک مکنده به بیرون انتقال داده شده و با هوای گرم مخلوط شده و از میان یک لوله مارپیچ که هوا مخلوط با پرک بطری در آن دمیده می شود، زمانی که مواد پلاستیکی مخلوط شده همراه با هوا در درون این کانال مارپیچ می چرخد رطوبت آنها کاملا گرفته شده و در پایان با یک جدا کننده سیکلونی که هوای سرد در آن جریان دارد رطوبت باقیمانده نیز از بین می رود.

بسته به ظرفیت خط شستشو شما ، استفاده از یک هیتر –گرم کن – معمولا کافی به نظر میرسد. با این حال جهت اطمینان از پائین ترین سطح رطوبت ممکن برای بعضی از دستگاه های شستشو ، استفاده از دو یا حتی سه هیتر که در یک ردیف قرار گرفته اند ممکن است ضروری باشد.