RSSfacebooktwitter

* برای مشاهده لیست قیمت هاایمیل خود را وارد نمایید، بلافاصله لینک ورود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تماس با ما
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 22 آبان 1392
تاریخ انتشار 22 آبان 1392
چاپ
بیشتر...

 

طراحی و ساخت انواع میز ویبراتوری جهت تست لوازم الکتریکی در طرحها و با توانهای متفاوت بر اساس نیاز و مشخصات مورد نظر و منطبق با استانداردهای مربوطه.

 از میزهای ویبراتوری همچنین در کارخانه موزائیک و بسته بندی مواده فله ای و نیز در برخی مواقع به عنوان فیدر از این تجهیزات استفاده می شود.

 
رای دهی:  / 1
اولین نگارش در 26 تیر 1392
تاریخ انتشار 27 تیر 1392
چاپ
بیشتر...

  نقاله مارپیچ یا اسکرو کانوایر مکانیزمی است که با استفاده از مارپیچ تیغه دوار، به نام "پره"، معمولا در داخل یک لوله مواد مایع و یا مواد پودری را انتقال می دهد. آنها در بسیاری از صنایع حمل و نقل فله ای استفاده می شوند. نقاله های اسکرو در صنعت مدرن اغلب به صورت افقی یا در یک شیب خفیف به عنوان یک روش کارآمد برای حرکت مواد نیمه جامد، از جمله زباله های مواد غذایی، تراشه های چوب، مصالح ساختمانی، دانه غلات، خوراک دام، خاکستر دیگ بخار، گوشت، پودر استخوان و زباله های جامد شهری استفاده می شود.

 

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 26 تیر 1392
تاریخ انتشار 27 تیر 1392
چاپ
بیشتر...

  باکت الواتور(بالابر پاکتی) روش و مکانیزمی برای جابجائی مواد فله ای (اغلب دانه یا کود) به صورت عمودی است که متشکل شده است از:

1- سطل حمل مواد.
2- کمربند (تسمه یا زنجیر) برای حمل سطل و انتقال مواد .
3- الکتروموتوری برای به حرکت در آوردن تسمه یا زنجیر.

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 26 تیر 1392
تاریخ انتشار 26 تیر 1392
چاپ
بیشتر...

 تسمه نقاله ها جزئی از سیستم‌های انتقال مواد در صنعت می باشد که تکنیک و دانش نوین در مهندسی کنترل باعث شده تا تسمه نقاله‌ها در زمره فناوریهای مدرن قرار گیرند.

  دامنه کاربرد آنها از صنایع متوسط همچون خطوط تولید و مونتاژ کوچک گرفته تا صنایع بزرگی همچون پتروشیمی، فولاد، خودرو سازی، صنایع دارویی، غذایی و معدنی گسترده شود. از تسمه نقاله میتوان برای جابجائی مواد و فطعات به صورت افقی و مایل(زاویه دار)استفاده کرد.

  مجموعه تسمه نقاله تشکیل یافته از دو یا چند عدد توپی (درام) که یک یا چند عدد از آنها به صورت محرکه (drive drum) و بقیه هرزگرد (snab drive) در مجموعه تسمه نقاله عمل میکنند.

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 12 تیر 1392
تاریخ انتشار 12 تیر 1392
چاپ
بیشتر...

 نوار نقاله های زنجیری یک نوع سیستم نقاله ای برای انتقال مواد در خطوط تولید است. نوار نقاله های زنجیری از یک سری زنجیر و پره های حمل مواد تشکیل یافته است. آرایش های زنجیره ای توسط یک موتور رانده می شود و مواد توسط پره ها منتقل می شود.

نوار نقاله های زنجیری  در مراکز انبارداری (کارخانجات آرد سازی سیلوهای غلات) استفاده می شود.

شرکت مگاماشین باارائه طیف گسترده ای از سیستم های نقاله مکانیکی به افزایش بهره وری در حمل و نقل مواد میتواند نیاز صنعتگران در رابطه با نقاله ها را برطرف نماید. 

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 02 فروردين 773
تاریخ انتشار 30 اسفند 780
چاپ
بیشتر...

  روتاری ولوها (شیر ستاره ای، شیر پروانه ای، روتاری فیدر) تجهیزاتی برای انتقال مواد شیمیائی-معدنی و بیو ذرات به صورت تدریجی و اندازه گیری شده و تحت کنترل با مقیاس حجمی و نیز دور از تماس مواد با هوا و یا تخلیه و تبادل هوای دو قسمت (اتاقک) هستند. از روتاری ولوها (شیر چرخان) می توان در مواقعی که بین محل انبارش و محل استفاده از مواد (منبع انبارش و محلی که مواد باید به انجا منتقل شود) استفاده کرد بدون آنکه خللی در اختلاف فشار، اختلاف حرارت و یا نوع اتمسفر بین اتاقک ها ایجاد شده و باعث ایجاد خسارت مالی و افزایش هزینه های تولید شود.

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 05 مرداد 1392
تاریخ انتشار 06 مرداد 1392
چاپ
بیشتر...

  ساده ترین روش برای مخلوط کردن مواد روش استفاده از دست و نیروی انسانی است. اما در کارهای پرحجم این روش کارائی نداشته و باعث از دست داد زمان و سرمایه خواهد شد.در صنایع تولیدی و فراوری مواد که میزان تولید در درجه اول اهمیت قرار دارد از تجهیزات مکانیکی و خودکار استفاده میشود. مخلوط کن(mixer)ها تجهیزاتی برای در هم آمیختن دو یا چند نوع مواد با هم هستند که در انواع اشکال و طرح ها، بسته به نیاز، طراحی و تولید می شوند.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدی > پایان >>