RSSfacebooktwitter

* برای مشاهده لیست قیمت هاایمیل خود را وارد نمایید، بلافاصله لینک ورود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تماس با ما
رای دهی:  / 1
اولین نگارش در 30 دی 1392
تاریخ انتشار 30 دی 1392
چاپ

 بیشتر...کاربرد این نوع از سرند در صنایع شیمیائی و مواد غذائی و بهداشتی در ابعاد و ظرفیت های گوناگون می باشد. از محاسن این سرند ها ( الک.غربال) می توان به:

1- فضای کم اشغال شده توسط دستگاه.

2- به آسانی میتوان در تعداد طبقات آن تغییراتی را ایجاد کرد.

3- راحت اندازه و قدرت ارتعاش ایجاد شده توسط لنگها را میتوان تنظیم کرد.

 

 

 

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 28 دی 1392
تاریخ انتشار 28 دی 1392
چاپ

بیشتر... با توجه به معایب سرندهای ارتعاشی با مکانیزم وزنه ی لنگ، شرکت مگاماشین اقدام به ساخت نوع جدیدتری از این دستگاهها نمود تا با استفاده از الکترو ویبراتورهای پرقدرت ارتعاش لازم به منظور دانه بندی مواد معدنی و ترکیبات مختلف از هم را بدست آورد. در این روش میتوان ، توان و فرکانس الکتروویبراتورها را از صفر تا ماکسیمم توان آنها تنظیم نمود در صورتی که در انواع سرندهای لنگی برای کاهش یا افزایش توان ارتعاشی می بایست، اقدام به تعویض وزنه های لنگ و با اضافه کردن وزنه ها کرد که با توجه به شرایط نصب آنها دارای مشکلات خواص خود می باشد، و در بعضی مواقع به آسانی امکان پذیر نمی باشد - از محاسن این نوع همچنین میتوان به:

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 27 دی 1392
تاریخ انتشار 27 دی 1392
چاپ

بیشتر... در صنایع گوناگون انواع مختلفی از سرندها ارتعاشی (ویبراتوری) برای دانه بندی و پالایش مواد آمیخته با هم مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت مگاماشین با تجربه چندین ساله در طراحی و ساخت انواع مختلفی از سرند های ارتعاشی این توانائی را در پرسنل خود به وجود آورده است تا در ساخت رِنج وسیعی از سرندها(الک,غربال) به مهارتهای بالائی دست یافته اند تا خواست های مشتریان را به نحوه ی احسنت به انجا برسانند.

 با توجه به نحوه ی کار سرندهای ارتعاشی و محل به کارگیری و نیز وظیفه این تجهیزات که در هر حالت دانه بندی مواد فله ای می باشد در این مطلب ما سعی کرده ایم تا هر چند کوتاه به معرفی انواع تولیدات شرکت مگاماشین پرداخته و نحوه ی عملکرد و محاسن و معایب این محصولات نسبت به هم را مطرح و به تشریح آنها بپردازیم.