RSSfacebooktwitter

* برای مشاهده لیست قیمت هاایمیل خود را وارد نمایید، بلافاصله لینک ورود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تماس با ما
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 27 بهمن 1392
تاریخ انتشار 27 بهمن 1392
چاپ

بیشتر...

 از پروژه های واحد فنی و مهندسی شرکت مگاماشین می توان به طراحی دستگاه بسته بندی تیوب پمادهای داروئی اشاره کرد. مکانیزم کار به این صورت است که : پس از پر کردن مواد مورد نظر (پماد مایع) توسط نیروی انسانی و در دمای ذوب، تیوب در شانه (خشاب) مخصوص به صورت وارونه قرار میگیرد و دستگاه به صورت اتوماتیک و در چند مرحله انتهای باز تیوب را خم و پس از بسته بندی تاریخ انقضای محصول را حک میکند.

 

 * متذکر می شود که سیستم پر کردن داخل تیوب ها از مواد داروئی به در خواست مشتری، به حالت دستی طراحی شده است.

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 26 بهمن 1392
تاریخ انتشار 26 بهمن 1392
چاپ
بیشتر...

  واحد فنی مهندسی شرکت مگاماشین در راستای فعالیت های خود در ارتباط با طراحی و نقشه کشی انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعتی و معدنی و با اتکا به توان نیروهای با تجربه، طی در خواست شرکت ثالث در ارتباط با شرکت در مناقصه طراحی و اجرای و نوسازی ماشین آلات و تجهیزات دانه بندی کاتالیز شرکت پالایش نفت تبریز اقدام به طراحی این تجهیزات در 4 چهار طرح متفاوت نمود و در نتیجه یکی از طرحهای ارائه شده توسط مگاماشین توانست تا نظر واحد فنی شرکت پالایش را به خود جلب نماید .

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 24 شهریور 1392
تاریخ انتشار 24 شهریور 1392
چاپ

بیشتر...

 واحد فنی و مهندسی شرکت مگاماشین به عنوان اصلی ترین و نیز در عین حال پرکارترین واحد در این مجموعه در اجرای خط مشی شرکت مبتنی بر توسعه فعالیت های کاری و ارائه ی خدمات طراحی، نقشه کشی و مستند سازی،

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 08 فروردين 1392
تاریخ انتشار 08 فروردين 1392
چاپ

  مدیریت شرکت مگاماشین با توجه به سابقه چندین ساله پرسنل در زمینه کار با انواع نرم افزارهای طراحی و نقشه کشی و نیز نیاز سنجی از کاربران به این نتیجه رسیده است که، در برخی مواقع نبود اطلاع کافی از وجود نرم افزارهای مهندسی سبب گشته، تا کار با سختی و گاه از راه های غیر اصولی انجام گیرد. و موجب اتلاف وقت با ارزش مهندسین و دانشجویان شود. لذا شرکت مگا ماشین در نظر دارد بخشی از سایت را برای معرفی نرم افزارهای مهندسی اختصاص دهد تا کمک رسان مهندسان بوده، و موجب صرفه جوئی در وقت گران بهای آنها و در نهایت هزینه های جانبی باشد .

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 06 فروردين 1392
تاریخ انتشار 06 فروردين 1392
چاپ

واحد فنی مهندسی شرکت مگا ماشین با استفاه از کادر مجرب ونیروی انسانی کار آزموده و نیز اخذ تجربه در زمینه طراحی و ساخت انواع سایتها و مجموعه های استحصال مصالح ساختمانی (شن و ماسه)، تولید بتن و آسفالت اقدام به تشکیل دپارتمانی جهت ارئه ی مشاوره به کسانی نموده که قسط دارند در این زمینه اقدام به سرمایه گذاری نمایند.