RSSfacebooktwitter

* برای مشاهده لیست قیمت هاایمیل خود را وارد نمایید، بلافاصله لینک ورود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

تماس با ما
رای دهی:  / 1
اولین نگارش در 18 فروردين 1393
تاریخ انتشار 18 فروردين 1393
چاپ

بیشتر...

برای اغلب مردم بازیافت بطری پت به معنی قرار دادن بطری های پلاستیکی نظیر بطری آب ، بطری لیموناد , بطری های روغن و سایر بطری های مشابه در داخل ظروف مخصوص بازیافت است و برای بعضی به معنی بردن بطری ها به مرکز بازیافت است. با وجود اینکه این حدس ساده از بازیافت بطری پت تا اندازه ای صحیح است اما، قبل از اینکه بطری های پت به درستی بازیافت شده و به محصولات جدیدی مثل؛ الیاف پلی استر ، صفحات پت ، و یا دوباره به بطری پت تبدیل شوند مراحل بسیاری را باید طی کنند.

 
رای دهی:  / 1
اولین نگارش در 15 فروردين 1393
تاریخ انتشار 15 فروردين 1393
چاپ

بیشتر...

امروزه پی وی سی (PVC)یا پلی وینل کلراید را در بازیافت پت (PET) بسیار شنیده اید ، به خاطر اینکه نوعی ناخالصی در بازیافت پت است که حتی در مقادیر کم در طی فرایند بازیافت رزین پت (PET) و تبدیل آن به محصولات جدید مشکلاتی را فراهم می آورد . تاثیر منفی آلودگی پی وی سی (PVC) می تواند در مقادیر 50 در یک میلیونیم روی دهد این مقدار خیلی کوچک است ، در واقع 0.5 کیلوگرم کنسانتره ی پی وی سی (PVC) در 1000 کیلو گرم پرک پت (PET) و به عبارت دیگر 0.005 درصد.حتی در این مقدار آلودگی بسیار کوچک پی وی سی (PVC) می تواند اسیدهایی را تشکیل دهد که رزین پت (PET) را شکننده و زرد رنگ کند .علاوه بر این تشکیل بخار کلرین که یک خطر کلی برای بازیافت پی وی سی (PVC) است ممکن است روی دهد.

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 30 خرداد 1392
تاریخ انتشار 30 خرداد 1392
چاپ
بیشتر...

  لودسل یا واحد توزین الکترونیکی در ابعاد ، اندازه ها و ظرفیتهای مختلف و نیز با مارکهای متنوع در بازار و کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

 شرکت مگا ماشین به منظور تامین نیاز کارخانه های استفاده کننده از این تجهیزات(کارخانه های تولید کننده ماشین آلات و کارخانه های تولید کننده بتن،آسفالت و سایت های دانه بندی شن و ماسه) اقدام به تامین و فروش انواع لودسل می نماید.

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 29 خرداد 1392
تاریخ انتشار 29 خرداد 1392
چاپ
بیشتر...

 در بسیاری موارد و به دلایل مختلف تسمه نقاله ممکن است درست کار نکند. در این گونه موارد استفاده از رولیک های عمودی با دسته های معلق امکان پذیر است که عموما به رولیک های راهنمای تسمه معروف هستند.

 
رای دهی:  / 0
اولین نگارش در 08 فروردين 1392
تاریخ انتشار 08 فروردين 1392
چاپ
بیشتر...

 بتن یکی از مصالح ساختمانی است که از سیمان و مواد دیگری همچون خاکستر، سیمان سرباره، موادی همچون (شن، سنگ آهک، گرانیت) ماسه، آب و ترکیبات شیمیایی ترکیب یافته است.

 مخلوط بتن بلافاصله به یک ماده سفت و سنگ مانند تبدیل می شود. سیمان و آب ترکیباتی است که تمام واکنش های شیمیایی را انجام می دهد. شن و ماسه برای استحکام بتن الزامی است. سیمان پرتلند + آب + شن ماسه = بتن سفت شده + انرژی (گرما)